Site Loader

Přívěsné vozíky jsou skvělým prostředkem pro získání dostatku prostoru pro přepravu všeho možného, a proto jsou tu půjčovny těchto přívěsných vozidel.

Přívěsné vozíky

Pomůžou v mnoha situacích

Každý někdy z nás potřebuje jednou za čas převést objemnější náklad, který se prostě do kufru osobního auta nevleze. Naštěstí tu máme přívěsné vozíky, které vše snadno vyřeší, protože ho stačí zapřáhnout za osobní vůz a vyrazit. I když se to možná nezdá, tak na vozík toho naložíte a bezpečně převezete opravdu hodně, a proto je to skvělí pomocník. K připojení potřebujete samozřejmě tažné zařízení s elektroinstalací, což ovšem není drahá záležitost a se zapojením a následným zapsáním do dokladů není také žádný problém.

otevřený kufr

Navíc tažné už máte na pořád a také se hodí při prodeji vozu, protože zvyšuje jeho užitkovou hodnotu a tím i mnohdy cenu. Dnešní přívěsné vozíky jsou opravdu pevné a mají dobré jízdní vlastnosti. Ty starší mnohdy nedrželi úplně optimální stopu, a navíc různě výrazně poskakovali, přičemž vývoj šel dopředu, a proto je jízda s vozíkem pohodlná. Sice musíte dbát na délku soupravy, ale není to nic, s čím by se nedalo počítat.

Koupit nebo půjčit?

Hodně lidí přemýšlí nad touto otázkou, ovšem rozhodnutí je poměrně snadné. Nákup se totiž vyplatí především pouze v případě, že vozík využíváte často, protože vlastnictví nekončí pouze pořizovací cenou. Musíme jej totiž mít kam umístit, protože když jej umístíte jen tak na ulici, tak je zde vysoké riziko krádeže, přičemž kriminalita není přeci jen nulová. Také se o něj musíte starat, platit pojistku a dělat technické kontroly.

spojka na tažné

To všechno stojí nějaké finance a starosti. Takže pokud potřebujete převést něco jen sem tam, tak se vyplatí využít půjčovny přívěsných vozíků Praha. Za půjčení dáte jen pár stovek za den, přičemž vozí uděl opravdu spoustu práce. Vozík je v dobrém technickém stavu a má i rezervu, kdyby nastala nepříjemná situace v podobě píchnuté pneumatiky. Manipulaci s nákladem rozhodně usnadní výklopné čelo na zadní straně. K řízení stačí řidičské oprávnění B, a proto je to ideální řešení pro získání nákladního prostoru k osobnímu automobilu či dodávce.