Site Loader

Ano, pro serióznost článku musíme připustit, že jsou domácnosti, kde netuší, o čem je řeč. Koberce nemají. Nebudeme rozebírat důvody. Třeba mají doma někoho, kdo je alergik, a tak koberce prostě nechtějí. Ovšem toto není předmětem našeho článku a nebudeme to proto rozebírat.

My se podíváme na domácnost běžnou, kde je koberců, jak naseto.

koberec

Když se přivezou a položí, jsou krásné a čisťounké. Svítí přes celý pokoj a člověk by je nejraději obcházel, aby, nedej bože, neporušil tu panenskou čistotu. Jenže, znáte to, čas je neúprosný, a i kdyby dotyční obyvatelé chodili kolem, nebo se vznášeli ve vzduchu, prach a nečistoty udělají své. A to nemluvím o čase, který je spolutvůrce a s prachem jsou kamarádi. Ostatně to velmi dobře znáte.

Mimo tyto dva elementy tu však mámo smolné okamžiky, že ano. Nesete si kávičku a šplíchy, šplích, kávička putuje na koberec. Také gulášek jen zcela výjimečně nesený do obýváku návštěvě, může nedobrovolně opustit talíř a ocitnout se na koberci. Návštěvu nelze poslat do horoucích pekel, i když otrlé povahy se s tím nemažou. Ovšem stejně jim to nepomůže, neb obsah talíře, šálku, konzervy či čehokoli jiného nadáváním z koberce neodstraní ani ten největší kouzelník.

srolovaný koberec

Takže se pak vezme houbička nebo hadr, na koberec se nanese něco dle rady, třeba sůl, jar, saponát a dře se a dře, až se s člověka kouří. Kouří se i z koberce a když se mlhy s kouřem rozplynou, je v koberci díra jako hrom a můžeme ho pak společnými silami vyhodit. Škoda je pak nemalá a vy jen můžete litovat, že jste nezavolali čištění koberců Praha. Zde jsou totiž odborníci nad jiné povolaní, kteří koberec vyčistí tak, že je jako nový a vyčistí jej kdykoli, nejen když se přihodí nějaká ta drobná nešťastná příhoda. Proto si bedlivě uschovejte kontakt na tuto firmu, protože vám může zachránit značné škody.