Site Loader

Každá firma, která chce získat nové zákazníky, musí investovat do reklamy a mít co možná nejoriginálnější internetové stránky. Pokud jste firma, která prodává přes e-shop, musíte mít přehledný a jak se říká, uživatelsky přívětivý, e-shop, ve kterém snadno nakoupí i blondýna. Tvorbu e-shopů by vždy měli provádět odborníci, kteří se vyznají ve světě IT.

Kupovat na internetu nás naučila doba covidu. Oblečení, jídlo, elektronika, ale i nábytek a další vybavení do bytu, to vše lze na internetu najít, srovnat si nejlepší cenu a zaplatit. Zaplatit můžete mnoho způsoby a je jen na vás, který se zvolíte.

e-shop

Platba kartou.

Platba kartou je asi nejrychlejší způsob zaplacení objednaného zboží. Stránky prodejce vás nasměřují na platební bránu, vy zadáte pouze čísla z karty, platbu potvrdíte, někdo SMS kódem, někdo otiskem prstu, podle toho, jak máte své bankovnictví nastaveno, a je hotovo. Okamžitě vám přijde potvrzení, že platba byla nebo nebyla provedena a vy můžete čekat na své zboží.

Platba bankovním převodem.

Platba bankovním převodem je trochu zdlouhavější a prodejce bude čekat, až bude platba provedena, což může dodání zboží o nějaký ten den zpomalit. Bankovní převod znamená, že musíte ve svém bankovnictví zadat platbu, zkopírovat si číslo účtu prodejce a nezapomenout vyplnit variabilní symbol.

e-shop

Platba hotově.

Ne všechny internetové obchody to umožňují, protože posílají zboží, které si někdo nemusí převzít a je to pro ně ztráta jak času, tak peněz za poštovné a balné. Platit hotově při převzetí zboží využijí lidé, kteří neradi platí dopředu. Kteří chtějí mít jistotu, že jim zboží přijde a nezaplatí dopředu podvodníkům, kteří pak zboží neodešlou. U velkých obchodních řetězců ale toto skutečně nehrozí, a svého zboží se vždy dočkáte.

Nakupovat na internetu, to je úspora času i peněz, určitě to vyzkoušejte.