Site Loader

Také Vás už nebaví užívat doplňky stravy ve formě tabletek? Dobrá zpráva, už nemusíte! Na trh přišly nutriční nápoje, které Vám s hubnutím pomohou. Prošli jste si těžkým obdobím diet, tabletek a propoceného sportovního oblečení? Máte zájem hubnout zdravě a z pohodlí domova? Jestli jste odpověděli na obě otázky ano, je tu pro Vás nutriční nápoj, ideální doplněk stravy, který dobře chutná a navíc je perfektně vyvážený z hlediska všech složek, které pro hubnutí potřebujete (bílkoviny, vitamíny, probiotika a vláknina). Probiotika a vláknina pro správné trávení, bílkoviny a vitamíny pro správný chod celého organizmu.

Hubnutí

Ohledně vitamínů, jsou nejznámějšími zástupci například vitamin A, D, E, B komplex, K a C. Podstatnou je ale také vůle, kterou jste ochotni do hubnutí vložit. Je totiž důležité jíst minimálně pětkrát denně a to v malých porcích, které Vás zasytí a zároveň dodají vše potřebné tak, aby tělo nestrádalo a prosperovalo. Teprve správným stravováním nastavíte režim spalování.

Koktejl

Nutriční drinky nebo-li koktejl na hubnutí https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/ zajistí potom nejenom příjem podstatných látek, ale zajistí tím především dost energie. Díky dostatku energie pak tělo nemá potřebu ukládat nadbytečné tuky. Z energetických hodnot je nejvyšší u čokoládové příchuti a to 1644 kJ (393 kcal) na 100 g a nejnižší u příchuti lesního ovoce a to 1561 kJ (373 kcal) na 100 g. Nejvíce bílkovin obsahuje příchuť neutral (64 g na 100 g přípravku) a nejméně pak čokoláda (60 g na 100 g přípravku). Nakonec to nejzábavnější, z nutričních drinků si vybere opravdu každý díky jejich příchutím. Na výběr jsou vanilka s chutí přírodní vanilky, lesní směs s kousky ovoce, obdobně čokoláda s kousky čokolády a nakonec neutral s neutrální chutí. Ani s velikostí balíčku se nemusíte strachovat, na výběr je testovací balíček (8 porcí), mix příchutí (16 porcí), pevný box (10 porcí) a velké balení (20 porcí).