Site Loader

Jeffrey Dahmer se narodil v roce 1960. V pouhých osmnácti letech zabil svou první oběť. A jeho vražedné šílenství pokračovalo dál, až do roku 1991, než se jedné jeho oběti podařilo utéct dříve, než byla zavražděna.

Jeffrey si v letech kdy začal vraždit, našel práci v čokoládovně, která se nacházela v místě bydliště. Přes den spořádaně pracoval a v noci navštěvoval bary určené pro gay komunitu. Hosté byli především Afroameričané a Asiaté. Jeffrey byl velmi pohledný, měl charisma a vysokou míru inteligence. Nebyl tedy pro něj problém přesvědčit své oběti, aby ho doprovodili domů do jeho garsonky. Už odtamtud nikdy nevyšli.

krev

Celkově bylo zjištěno 17 Jeffreyho obětí. Jejich věk byl různý. Nejmladším chlapcům bylo 14, nejstarší oběti 33 let. Jeffrey je vylákal k sobě domů, kde je většinou omámil či rovnou uškrtil. S bezvládnými těly měl poté orální či pohlavní styk. Všechny si také fotografoval v různých, často až bizardních polohách. Po několika vraždách přišel na to, že je nejefektivnější, pokud těla svých obětí rozpustí v kyselině. Některé kosti si nechával, velkou zálibu měl v lebkách, které natíral barvou a vystavoval si je. Nechával si ale i jiné části těla. Maso svých obětí si naporcoval a uschovával v lednici. Poté ho konzumoval.

Ne všechny jeho oběti zemřeli uškrcením. Na několika se dopustil i děsivých a zvrácených experimentů. Jeden z nejmladších zavražděných chlapců se pokusil o útěk. Málem se mu povedl, ale byl Jeffreym chycen. Ten se mu pomstil tak, že mu zaživa vyvrtal do lebky díru, do které mi injekční stříkačkou vstřikoval kyselinu. Dělal to s nadějí, že se mu tak podaří z chlapce vytvořit svého osobního sexuálního otroka. Podobný experiment zkoušel i na své další oběti, jen místo kyseliny použil vroucí vodu.

mrtvola

Poslední jeho oběti se podařilo utéct. Venku narazil na policii, která okamžitě vtrhla do vrahovi garsonky. Tam našla děsivý nález, včetně kusů těl, mužských genitálií a sudů, v kterých rozpouštěl oběti. Byl odsouzen k doživotnímu vězení. V roce 1994 zemřel ve věznici na následky poranění, které mu způsobil spoluvězeň Christopher Scarver poté, co mu Jeffrey prozradil, za co je odsouzen k doživotnímu trestu.