Site Loader

Vedro, vysoké teploty stoupající až nad 30°C, často i ke 40°C ve stínu a co teprve na sluníčku. Teplota stoupá, je nám chvíli příjemně, ale po chvíli bychom se nejraději zahrabali do nějakého vychlazeného sklepa pod zem. Venku se pomalu nedá dýchat, nad silnicí se vzduch horkem tetelí. V automobilu neudržíte ani volant, jak je horký, přijdete domů a opět vyhřátý byt či dům. Zkoušíte větrat, ale bezúspěšně, protože je to ještě horší, když se dusno dostane do místností vašeho domova.

Dva větráky vedle sebe zabudované v plechu

Co nám může pomoci v takovém případě? Jedině klimatizace. Možná si říkáte, že její naistalování je složité a bude to trvat dlouhé měsíce, ale opak je pravdou. Vše zajistíme velice rychle, spolehlivě a s následným servisem. Nečekejte a zajistěte si příjemnou teplotu u vás doma ještě teď. Budete mít vystaráno i do budoucna. Už si s vedrem nebudete muset dělat starosti. V noci se příjemně vyspíte, nastavíte si jakoukoliv teplotu, která vám bude příjemná, spíše chladnější, aby se naše tělo mohlo ochladit a vy si mohli báječně spánkem odpočinout. Přes den nebudete jenom sedět a namáhavě dýchat, ale budete se v bytě cítit příjemně.
Vše vám pomohou zajistit z firmy klimatizace Praha https://elmontech.cz/klimatizace/.

  • Poradíme s výběrem, nainstalujeme profesionální zařízení, zajistíme veškeré související služby.

Větrák zblízka s mřížkami

Teplo i zima

Mnoho lidí mívá problémy s teplotou ve své domácnosti. V některých případech jde o to, že máme místnosti přehřáté a nedá se v nich vydržet, zejména v létě, ale v období chladnějším může jít také o zimu. Příjemnou teplotu ať už zvyšováním nebo snižováním si můžete sami libovolně nastavit.
Dalším velice žádoucím prvkem je čištění ovzduší. Věděli jste, že klimatizace může vzduch čistit? Dělá to vždy, když ji spustíte. Čistí ovzduší od prachu, pylu, nečistot, bakterií a škodlivin. Nemusíte větrat okny, protože do domova vám tímto způsobem bude proudit čerstvý a čistý vzduch. V zimě si tedy nemusíte dělat starosti s tím, že byste kvůli větrání museli zbytečně znovu přitápět, abyste měli v místnosti teplo.

  • Hodí se do bytů i rodinných domů.