Site Loader

Dohledat základní předpoklady muže podle čínského horoskopu není žádný problém. Na rozdíl od toho zvířetníkového, s dvanácti znameními v jednou roce, který se používá tradičně u nás, je ten čínský přece jenom jiný. Charakteristiku jednotlivých znamení v něm rovněž ovládají zvířata. Ale jedno po celý jeden rok. A tak ke výměně dochází jednou za dvanáct let. Muži ve znamení Krysy, která čínský horoskop otevírá, mají datum narození jak v roce 1972, tak i 1984 a 1996. A z její charakteristiky se dozvíte, jaké vlastnosti u daného jedince převládají. Krysy bývají vynalézavé a pohotové.

Muž ve znamení Kohouta

Sice se rády chytají životních šancí, mnohdy jim ale chybí odvaha. Druhé znamení je Buvol. Mužům, narozeným v tomto znamení je přisuzována spolehlivost. Přestože jsou zdrženliví, často inspirují ostatní. Tygr je pro ženy požehnání. Je temperamentní s dobrým smyslem pro humor. Který vyvažují lehkou arogancí a náladovostí. Muž Králík bývá skromný a pozorný. Sice občas i tvrdohlavý, ale na jeho diskrétnost se můžete spolehnout za všech okolností. Občas propadají melancholii.

S mužem ve znamení Draka

Dalším znamením je Drak, který mužům přináší do vínku jak romantiku, tak živost a energii. Jsou nároční a často dosahují vedoucích pozic. Chytrost a vzdělanost jsou hlavní atributy muže narozeného ve znamení Hada. Jejich předností je schopnost plnit vše, co si předsevzali. Nechybí jim humor. Kůň je znamením nezávislosti a aktivity. Jsou to srdeční a příjemně naladění partneři. Pro muže ve znamení Kozy je naopak největší devízou dobrosrdečnost. Jsou mírní a soucitní. A občas vyjdou z komfortní zóny a ztropí pár problémů mezi nejbližšími. Opici je přisuzována silná osobnost a inteligence. Muži v tomto znamení jsou hodně zvědaví a občas si vyhodí z kopýtka. Ambiciózní znamení přináší Kohout. Který rád kraluje na svém smetišti. Je komunikativní a nechybí mu ani srdečnost. Znamení Psa předurčuje charakteristiku mužů. Jsou velmi obratní, přímí a v lásce věrní. Umí držet tajemství. Posledním znamením je Vepř. Muži to jsou velkorysí a cílevědomí. Kterým jejich silná osobnost nedovolí žádat ostatní o pomoc.