Site Loader

Každé dítko miluje, když může na něčem jezdit, ať už je to kolem jednoho roku věku stará dobrá plastová motorka, jiné odrážedlo nebo později kolo či koloběžka. A i pro rodiče může být takový přibližovací dětský dopravní prostředek velkou výhodou, protože se pak s dítětem dostanete rychleji tam, kam právě potřebujete.
Před pořízením klasického jízdního kola je vhodný trénink na tzv. kolo-odrážedle, tedy kole bez šlapek. Děti se na něm naučí lepší stabilitě a držet balanc, což je pak základním bodem pro jízdu na kole. Zároveň je také tento pohyb velice vhodný a zdravý pro správný vývoj dětského pohybového aparátu, především pro vývoj kyčlí.
Máte doma malou princeznu, která touží po nějakém takovém přibližovadle? dětská motorka.jpgPořiďte vaší princezně odrážedlo pro holčičky https://www.chytraliska.cz/produkt/odrazedlo-ruzove-kvetinove/, které se jí zalíbí na první pohled a které si zamiluje už od prvního vyzkoušení.
Tzv. balanční koloje oblíbeným sportovním prvkem u dětí, které ještě neumí jezdit na klasickém jízdním kole nebo se jim nedaří ho ušlápnout. Na balančním kole se velice rychle naučí držet balanc a stabilitu, naberou větší jistotu a až přijde čas poprvé vyzkoušet velké kolo, nebudou mít takový strach šlápnout do pedálů. Většin dětí, které mají již nějaký trénink právě na balančním kole se pak velice rychle rozjezdí na kole klasickém, se šlapkami.kolo odrážedlo.jpg
Vyberte pro vaši malou princeznu krásné růžové odrážecí kolo s kytičkami, které nejedna dívčina ocení. Má pěkný a atraktivní design, zajímavé dřevěné provedení. Malé parádnice ocení také praktickou taštičku a možnost jejího zavěšení na řídítka.
Pokud váháte nad vhodným dárkem k narozeninám nebo Vánocům a máte doma dítko ve věku kolem 2 let, pak je právě balanční kolo tou správnou volbou a tím správným dárkem, kterým rozhodně potěšíte.