Site Loader

Tak je tu opět ten čas, kdy poprvé napustíte bazén. Kolik let už to děláte? Spoustu, viďte? Už se to snad ani nedá spočítat. To jistě víte, jak na to. Ale přesto! Jste si jist, že znáte všechny novinky a vymoženosti https://eshop.techneco.eu/ v oblasti bazénových přípravků a příslušenství, které pro Vaši potřebu vyvíjejí a zdokonalují výrobci?

Nejen začátečník, ale i zkušený údržbář bazénů by měl vědět o všech dostupných potřebách v péči o bazén!sea

Jak by asi Vaše koupací sezóna vypadala, kdybyste o některém příslušenství prohlásil, že je zbytečně marnotratná? Že jde jen o tahání peněz z kapes vlastníků zahradních bazénů? Taková plachta, nebo krycí folie je přece úplně zbytečná. Vždyť spadané listí ze stromů hravě vyberete ručně. A usazené nečistoty na dně bazénu, které se tam zanesou časem, také ručně vykartáčujete. Ale mysleli jste na to, že taková plachta ušetří Váš čas, který jinak věnujete soustavnému čištění?

Nebo bazénová chemie. To je úplně stejné. Přestaňte si míchat vlastní směsi, abyste předešel závadnosti vody. Vždyť je tolik přípravků na udržení Ph, na dezinfekci a prevenci proti mikroorganismům, nebo řasám. Zase jsme u toho času, ale přidejme i pohodlí při údržbě bazénu a bazénové vody!

Přestaňte také s tím, že připojíte filtraci nějakou hadicí ze sklepa, kterou už léta schováváte, protože se bude jednou hodit. Můžete si jen uškodit. Pořiďte si originální hadici, která je určená přímo pro potřeby Vašeho bazénu!

Začátečník takové pohodlí určitě přivítá. A vy, jako starý kozák, byste jej měl následovat! Podívejte se, už nepatříte mezi nejmladší, tak se poučte a přejděte na nový systém údržby Vašeho zahradního bazénu a vody v něm.

I takový plovoucí teploměr může být užitečný. Co kdybyste skočil do vody, jako zamlada, ale Vaše tělo už není připraveno rychle se srovnat s tak ledovou vodou! Nejdřív se na teploměr podívejte, a potom domluvte pomalu svému tělu, aby se zpolehoučka připravilo na otužování, které co nevidět přijde!

Ne, to nejsou nepotřebné vymoženosti, kterými byste mohl pohrdat. Jsou to dnes už zcela běžné součásti každého bazénu na zahradě!garden