Site Loader

Máte rádi tuhle velice oblíbenou destinaci? Chtěli byste se sem jen dostat a pak už by bylo jen na Vás, jaký program si uděláte? Jestliže je tohle to, co chcete, tak se Vám naše nabídka bude jistě moc líbit, protože Vám nabízíme možnost na skvělé prázdniny prožité u jaderského moře. Levná dovolená Chorvatsko autobusem bude stoprocentně ta správná volba pro Vás, protože je to opravdu ten nejjednodušší způsob, jak se tam dostat. Cena se Vám bude také jistě moc líbit. Dva tisíce tři sta na osobu je opravdu skvělá cena, nemyslíte? Samozřejmě je v tom zahrnutá i cena zpátky. My Vás můžeme vysadit na více místech, takže si sami vyberete, jak daleko s námi pojedete. Je to jen na Vás. Dále je po cestě k dispozici Wifi, takže si můžete po cestě brouzdat po internetu nebo si vyřizovat emaily a všechny důležité věci, k čemu potřebujete internet.
Pohodlí

Na cestě se budeme starat o Vaše pohodlí. Máte zajištěné teplé jídlo. Nemusíte čekat na to, až autobus někde zastaví a Vy budete moci jíst na záchod, takhle si můžete zajít na záchod kdykoliv budete chtít, protože naše vozy jsou vybavené záchodem. Naši řidiči se k Vám budou chovat vlídně a Vy do nich můžete plně vložit svoji důvěru. Abyste se po cestě nenudili, tak pro Vás máme i možnost filmů. Můžete si vybrat, na co se budete po dobu cesty dívat, aby Vám to všechno rychleji ubíhalo. Nebojte se, že by se Vám mohl vybít mobil či jiné zařízení. Máme zásuvky k dispozici. Už se Vám nestane, že byste si potřebovali zavolat nebo napsat SMS a Váš mobil by vypověděl službu. My na tohle všechno myslíme, proto jsme pro Vás skvělou volbou.

Sedadla jsou maximálně pohodlná a můžete si i nastavit nejrůznější polohy. Jak jistě znáte, tak po tak dlouhé cestě se spousta cestujících cítí rozlámaně a těší se, až budou moci vystoupit ven z autobusu a protáhnout se. Po cestě s naší společností se Vám tohle stoprocentně nestane. Užijete si klidnou, nerušenou cestu, kde budete mít zajištěný veškerý servis. Naše zkušenosti jsou bohaté, takže nám můžete stoprocentně věřit.