Site Loader

Báječně sušené květiny najdete v internetovém obchodě, kde nabízíme potřeby pro floristy. S nádhernými barevnými květy dokážou šikovné ruce floristek a floristů dělat pravé zázraky. Uvijí z nich nádhernou kytici, která vám bude připomínat dny výročí či věneček s jarní, letní či oblíbenou podzimní a zimní tematikou. Stejně tak floristické potřeby čítají nejen sušené květy, ale různé dekorativní potřeby, na které si jen vzpomenete. A ty právě nabízí internetový obchod, který tu je pro vás už pěknou řádku let.

kytice ze sušených květů

Prošli jsme si těžkými začátky podnikání jako všichni začátečníci, zažili jsme pády i vzlety natolik, abychom svou situaci na trhu stagnovali a byli tu už jen a provždy pro vás. Nasbírali jsme spoustu zkušeností, které jsme vložili do naší práce, a proto vám nyní můžeme nabídnout vysokou kvalitu za nejlepší cenu v České republice. Jsme vám vděčni, že nám věříte a vracíte se k nám. My vám za to můžeme slíbit, že v naší cestě s kvalitou v srdci nikdy nepolevíme. U nás se vám nestane, že byste koupili závadný výrobek. Velmi dbáme na jakost. Naši zaměstnanci pečlivě třídí sušené květy dokonce i podle délky stvolu, kontrolují velikosti květů, ba i počet květů na stonku.

různé druhy barevných sušených květin

Jakmile zjistíme, že materiál je nekvalitní, v žádném případě neprojde kontrolou dále a nekompromisně ho vyřazujeme a likvidujeme. Víme, že jen tak si můžeme udržet vaši důvěru, čehož si velmi vážíme a nehodláme ji v žádném případě ztratit. Rádi vám vyjdeme, pokud to bude v našich silách, vstříc. Najdete-li v naší kompletní nabídce zboží, které byste si přáli zabalit jinou formou, jsme vám k službám. Stejně tak se můžeme domluvit i na změně, která by se týkala požadavků na rozměry či na způsob provedení. Velkoodběratelům nabízíme prodej za smluvní ceny. Pro supermarkety a zahradní centra máme zcela novou nabídku Hobby program, který nabízíme zdarma se zapůjčením našich stojanů.