Site Loader

Už jste slyšeli o Americké hypotéce? Že ne? Možná je to právě hypotéka, která je stvořená právě pro Vás. Americká hypotéka, je nebankovní druh hypotéky, který je inovativním řešením v oblasti financování. Ať už si potřebujete půjčit peníze pro soukromé účely nebo pro podnikání, nebankovní americká hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/ Vám v tom pomůže. Hlavní výhodou této půjčky je především to, že si nechodíte půjčovat do banky, ale půjčka se realizuje od soukromého sektoru. Vzhledem k tomu, jsou pak určité požadavky, které ke splnění podmínek hypotéky potřebujete, mnohem tolerantnější než v bance. Hlavní podmínkou pro splnění je nemovitost, kterou budete ručit.

schválení půjčky

Vlastníte dům, byt, hotel, restauraci nebo třeba garáž, pak se náležitá nemovitost, kterou chcete ručit ohodnotí a z její ohodnocené ceny Vám budou poskytnuty finance až do 70% odhadované ceny. Že se Vám nechce platit a shánět odhadce? Nevadí, veškeré záležitosti ohledně odhadu pro Vás vyřídí zdarma. Stejně tak nebudete platit dopředu žádné poplatky. Další velké plus Americké hypotéky je to, že peníze si můžete půjčit na cokoliv. Ať už budete chtít rekonstruovat, koupit nové vybavení do bytu či domu, nebo si potřebujete koupit nové auto. Peníze jsou Vám plně k dispozici. Máte již finanční problémy, které potřebujete řešit? I k těmto účelům můžete využít Americkou hypotéku. Splaťte své dosavadní dluhy nebo vyřešte exekuci. Máte strach, že Vám nebude hypotéka schválena, protože již máte záznam v nějakém bankovním či nebankovním registru? I v tomto případě Vám bude vyhověno. Americká hypotéka je ve svých podmínkách mnohem tolerantnější než podmínky v bance. Vždy pro Vás najde individuální řešení.

peníze na stole

A jaké jsou další plusy? Pojďme se na ně podívat:

– až 70% z odhadované ceny nemovitosti
– splatnost až 30 let
– žádné poplatky předem
– pro podnikatele nižší daňové přiznání
– individuální přístup ke každému klientovi

Zaujala Vás Americká hypotéka, ale chcete více informací? Pak se nezávazně poptejte pomocí online formuláře, který najdete v odkazu.