Site Loader

Známe to všichni. Sotva děti si jakž takž splní své povinnosti týkající se školy, sednou do postele, vezmou do ruky mobil a hrají si na hrdiny, kteří často zápasí s duchy, zombíky, strašidly i draky. Hra je vždy zcela pohltí, přestávají vnímat okolní svět a realita, ta virtuální je téměř celé ovládá. Vás to mrzí, myslíte si o tom své, ale nevíte jak z toho ven. Zkuste protiútok realitou, tou skutečnou.

Tajemný strom

Vymyslete si pro ně dovolenou, nebo jen její část. Vyrazte k některému záhadnému místu. Nebojte se, že byste museli cestovat stovky kilometrů. U nás se to záhadami jen hemží. Spíše se zaměřte na vytvoření té správné atmosféry. Nejdříve vyberte cíl. Přihlédněte k tomu, jak je vaše dítě odolné, vůči různému druhu strašení, jak zvládne napětí i stres. Některá místa u nás jsou opravdu děsivá, a když znáte souvislosti, postaví se vám i chlupy na zádech. Proto opravdu pečlivě vybírejte a úroveň tajemna jemně dávkujte.  Nechcete přece dítěti vyvolat nějaký hysterický záchvat. Je lépe navštívit více míst a to poslední vybrat podle energie, která z ní vyvěrá. Zakončete výlet vždy místem, s pozitivní energií. Dítěti vysvětlete, že návštěvou tohoto místa se působení sil s předchozích míst vyruší.

Za Bílou paní

V každém případě se vyhněte místům, jako je les vedle Českých Budějovic. Les se jmenuje Branišovský a dochází v něm k prapodivným záležitostem. O lese natáčela také reportáž jedna z našich významných TV. Jde o místo, kde se vyskytuje negativní energie, dochází k časovým posunům, výskytu divných bytostí. Je zajímavé, že existuje řada očitých svědectví. Také se zde umírá. Jeden ze stromů dostal jméno Strom oběšenců. Nebo vojenská hlídka tvořená velmi dobrými kamarády proti sobě namířila samopaly a zmáčkla spouště. To samé je les u Mukařova. Taky místo nezvyklých tragických událostí, které zanechaly energetické stopy.