Site Loader

Nikdo nechce být sám. A pokud je někdo, kdo tvrdí, že ano, je to lež, protože opravdu každý potřebuje partnera už hlavně kvůli tomu, aby cítil lásku a aby měl pocit, že ho někdo miluje. Výjimkou nejsou ani muži a ani ženy. Každý potřebuje cítit lásku a každý potřebuje sex, pokud se nebavíme o lidech, kteří jsou výhradně proti sexu. I takoví jsou. Ale lásku potřebuje opravdu každý, protože být sám v takovém velkém světě není hold možné. Všude na nás něco číhá a nejde, abychom tu na to byli úplně sami. I pro duševní zdraví je lepší, abychom vedle sebe někoho pro život měli, někoho, kdo nás bude naplňovat láskou.

odhalené tělo

Pokud jste na světě sami, je zkrátka normální, že začnete po nějaké době cítit potřebu si někoho najít. Může se stát, že dojdete do fáze, kdy budete lásku přímo hledat ale pozor na to. Je velmi důležité, abyste tomu nechali volný průběh. Lásku, kterou si najdete sami, neberte jako vážnou. Bývá to většinou jen láska z nutnosti a z to ho že si chce člověk někoho prostě najít a není to prostě to pravé ořechové a takové to, jak vám v břiše létají motýlci z toho, jak se strašně těšíte. Je to jen vztah z nutnosti. To je první rada. Nechte lásce volný průběh a ona si vás najde sama.

pár

Pokud chcete zapůsobit na muže, radou není vzít si výstřih nebo podobně, ale musíte se naopak nechat dobývat. Nemyslíme tím abyste byla taková zásadová holka, která chce sex až po svatbě. Být zároveň přitažlivá ale zároveň si nechat také něco napotom, aby měl váš muž stále co dobývat. Pokud tedy potkáte někoho, s kým byste chtěla strávit život, je lepší jít na to pomalu, což se dost váže i s první radou, kdy se nic nemá přehánět, aby láska byla čistá a pravá a nebyl to jen výkřik do tmy a takové že si MUSÍM někoho najít, abych nebyla sama. Muži mají rádi, když vás mohou dobývat. To ale neznamená, že jim nebudete odepisovat a donutíte je, aby za vámi jezdili a podobně. V dnešní době už tohoto nejsou muži schopní a mnohem radši to vzdají, než aby museli toto dělat.