Site Loader

Stalo se vám, že jste hledali nějakou stránku, na které byste si mohli zhlédnout nějaký film či seriál, který nejde v televizi, ale například jen na určitých internetových platformách jako je Netflix nebo HBO? Já sama jsem častokrát hledala nějaký seriál, který u nás jen tak není a hlavně je třeba těžké najít dabing nebo aspoň titulky. Když tedy na internetu zabrouzdáte a zkusíte něco najít, tak se vám to určitě povede. Nevýhodou takových stránek je, že vám tam při pomalu každém kliknutí skáčou reklamy. Někdy to může být opravdu nepříjemné, ale co se dá dělat. Když to jinde není, tak to musíme vydržet. Takové stránky jsou nejen pro filmy, ale i seriály. Existuje jich mnoho, ale i přes to se může stát, že svůj seriál či film nenajdete a budete muset počkat, dokud se někde neobjeví. Nebo si prostě pořídit Netflix či HBO, ale to musíte posoudit, zda se vám to vyplatí.

it

Co se týče sportu, tak lidé nejvíce vyhledávají sporty, které právě běží v televizi, ale oni je v televizi nemají. Může jít například o Sport 1 nebo Sport 2, na těchto kanálech toho jde opravdu mnoho a nejvíce však na těchto programech během sezóny jdou Formule 1. Dříve šly Formule 1 i na O2 TV, bohužel se O2 nedohodlo s majiteli Sport 1 a Sport 2, a tak Formule 1 z této sítě zmizely.

it

Mnoho lidí to zklamalo, a tak nevěděli, kde svůj oblíbený sport sledovat. Jednou možností bylo, že by si lidé zaplatili jinou síť, na které již zmiňovaný program je, jenže si vezměte, že platíte třeba 300 Kč za další programy, jen abyste měli ten jeden. No a druhou možností jsou stránky, kde jsou přímo Formule 1 na několika programech najednou. Jenže je to velice nelegální a do počítače vám to může cokoliv natáhnout. Formule jsou skvělý sport, ale je těžké ho sehnat. U nás v Česku je to hold zpoplatněné a ve své nabídce to nemají všichni. Máte rádi Formule 1? Na jaké platformě nejvíce sledujete filmy a seriály?