Site Loader

Prvním typem na společnou oslavu Dne matek se svojí maminkou je výlet. A ne ledajaký. Vy ji totiž pozvete na sladkou exkurzi. Do výrobny dortů Marlenka. Možnost nahlédnout do kuchyně této značky maminka určitě přivítá s nadšením. Během exkurze je totiž připravená prohlídka celého cukrárenského provozu. A průvodce zájemce seznámí i s historii této úspěšné společnosti. Jako jediná u nás se může pochlubit oceněním Great Taste. Které uděluje porota pěti set kulinářských mistrů. A to už letos potřetí. Tento Oscar se ve světě jídla uděluje opravdu těm nejlepším. A vy se budete mít možnost na závěr prohlídky přesvědčit, že cena byla udělena oprávněně. Protože ochutnáte, podle svého výběru, nabízený jedinečný sortiment. A zvýhodněně si ještě balíček dobrot budete moci zakoupit na domácí mlsání. Ať už to budou medové kuličky. Či dort. Dobrůtky, u kterých je více než jasné, že do ranní snídaně nevydrží.

Oslava Dne matek

Druhým typem, který mamince v tento sváteční den udělá radost, je pobyt ve wellness centru. Spojeném s královskou péči, kterou si zaslouží. Vybrat si tak bude moci z bohaté nabídky procedur, které poskytují odborníci. Infra saunová kabina důkladně prohřeje před celotělovým peelingem zakončeném bylinným zábalem. Hluboké okysličení organizmu dopřeje tělu suchá CO2 koupel. Fotonovou kúru zažije snad poprvé v životě v polarizační kabině. Po níž následuje péče o obličej spojenou s masáží. A to jenom menší část nabízeného hýčkání celého těla. Zakončené v bazénu se slanou vodou. Které je tolik pro všechny ženy prospěšné.

Před galerií

Třetí typ oslavného zážitku je určen maminkám, které mají rády výtvarné umění. A ve volném čase navštěvují galerie. Umělec, kterého výstava v těchto dnech probíhá, okouzluje svým pouličním uměním. S úspěchem vystavoval jak v Barceloně, tak v Paříži. A nyní se s jeho pracemi můžeme seznámit i u nás. Více než sto děl tu čeká, ve starobylých prostorách v centru města, na svoje diváky. Nejen na ně, ale i na vaši maminku tu čeká plno jedinečných překvapení. Tohoto nejzáhadnějšího tvůrce graffiti současnosti nejen u nás, ale na celém světě.