Site Loader

Najdete mnoho lidí, kteří vám řeknou, že neradi chodí na rodinné oslavy. Když se takových lidí zeptáte, z jakého důvodu, mnohdy vám odpoví, že si na takových oslavách připadají jako cizí nebo se s nimi nikdo nebaví tak, jak by bylo vhodné. Jsou i takové rodiny, kde jednoho z členů rodiny ani nepozdraví, jakmile na danou oslavu dorazí. Není se tedy čemu divit, že takový člověk nerad na rodinné akce chodí. Vy byste chodili rádi? Jistě také ne.

Jsou lidé, kteří vám řeknou, že rodina jsou jen lidé, kteří se ani vzájemně pořádně neznají a to tvoří rodinu. Někteří nazývají pravou rodinou ne svou vlastní rodinu, ale své kamarády, protože jsou to pro ně lidé, kteří je opravdu znají a se kterými rádi tráví čas.

rodina spolu

Bohužel i přesto, že jste nikomu z vaší rodiny nic neudělali, se k vám mohou chovat tak, jak se chovají. Nic byste si z něčeho takového neměli dělat a to i přesto, že vám to přijde velmi smutné. Velmi smutné to rozhodně je, ale nestojí vám za to, abyste se kvůli něčemu takovému trápili.

Tím důvodem, že se k vám vaše pravá rodina chová tak, jak se chová, může být i tím, že vám závidí to, co už jste v životě dokázali, protože oni by něco takového nikdy nezvládli a právě proto se k vám staví tak, jak se staví.

kamarádi na pláži

Bohužel závist je něco, co se nedá léčit i když by to bylo skvělé, protože je mnoho lidí, kteří nedělají nic jiného, než že druhému závidí a je jedno, jestli oblečení, to, co v životě dokázali nebo cokoliv jiného. Pokud jste například dosáhli vysokého vzdělání nebo se vám podařilo velmi zhubnout, může to být tím, co vám právě vaše rodina závidí a tak se k vám nechovají tak, jak by měli.

Rozhodně byste si z toho neměli nic dělat. Není to vaše chyba, ale jejich chyba, protože vám to nedokáží přát a jen závidí. Ničeho byste se v životě neměli vzdávat a to jen kvůli závisti druhého. Nechejte daného člověka tak a vy si dělejte vše po svém tak, jak jste to dělali doteď.