Site Loader

Vánoce jsou za rohem a s nimi přichází každoroční trápení s dárky. Pokud se snažíte vymyslet dárek pro svou přítelkyni, manželku, partnerku, sestru, dceru, maminku nebo jinou ženu ve vašem životě, spolehněte se na originální náušnice, které je zaručeně potěší. V dnešní době máte obrovské možnosti při výběru, protože design těchto šperků může vypadat nejrůznějším způsobem a můžete ho přizpůsobit na tělo člověku, pro kterého je vybíráte.

Ženy originální náušnice

Zlato a stříbro jsou nesmrtelnou klasikou

Nebojte se, protože i s tak klasickým materiálem, jako je zlato nebo stříbro, můžete udělat velkou parádu. Snadno totiž můžete vybrat takový tvar a téma, které bude obdarované dámě připadat velmi osobní a bude vám za to vděčná. Chcete-li něco skutečně ženského, zvolte například bublinky nebo květinové vzory, které jsou stále velmi populární.

Dřevo je velmi moderní

Chcete-li zvolit trochu jiný materiál, než je obvyklé a zároveň vybíráte dárek pro někoho, kdo se zajímá o přírodu nebo ekologii, rozhodně sáhněte po dřevěných špercích. I v této oblasti najdete mnoho výrobců a motivů, ze kterých můžete volit a nakonec získat dokonalý kousek právě pro vaše blízké. Dívejte se nejen na vzhled, ale také na příběh za danou firmou nebo jednotlivcem, který produkty vyrábí. Vaše blízké jistě tento příběh bude zajímat a vy budete mít o důvod víc, abyste se rozhodli pro nejlepšího výrobce, který vyrábí své produkty od srdce. To platí u každého materiálu.

Náušnice malá perla

Netradiční motivy

Bez ohledu na použitý materiál můžete také vybírat z motivů, které budou dokonale sedět osobnosti či zájmům obdarované ženy. Na trhu najdete náušnice s motivy nejrůznějších zvířat v mnoha provedeních, ale také ovoce, zmrzlinu, stromy či hory a mnoho dalšího. Záleží čistě na tom, pro koho dárek vybíráte. Stejně tak máte mnoho možností v případě velikostí, a to od malinkých pecek po kousky, které sahají od ucha až linii ramene.