Site Loader

Dnešní vzhled veškerých interiérů si žádá kromě svého účelového vybavení také rozvod vody a elektřiny. A právě plánování umístění zásuvek a vypínačů je třeba věnovat velkou pozornost. Jedná se zejména o to, aby zásuvky byly co nejblíže v dosahu všech spotřebičů a vypínače vždy tak, abychom je měli nejlépe vždy na pochozí trase a nemuseli jsme si kvůli rozsvěcení, či zhasnutí zacházet. Mysleme ale i na to, že ne všechny zásuvky vždy šikovně schováme za nábytek.
Třídílná zásuvka
Totéž platí i pro vypínače, a tak je třeba vybírat tak, aby svým designem ladily k vybavení a celkovému zaměření interiérů. S řešením tohoto problému přicházíhttps://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/, který ve své nabídce přináší modely klasických i moderních tvarů. U výběru zásuvek rozlišujte modely určené svým technickým zpracováním pro sklady a dílny.
Dráty vedoucí z elektrické zásuvky
Tyto typy jsou specifické svým zvýšeným krytím IP44, které odolává možnosti průniku vody. U některých typů je vestavěná kontrolka, která svítí nepřetržitě a umožňuje tak snadné nalezení vypínače ve tmě. Pro klasický interiér jsou vhodné vypínače s ochrannými rámečky, které plní jak praktickou roli, zabraňující omak okolní stěny, tak svým designem vhodně doplňují interiér.Naši zákazníci si proto velmi oblíbili vypínače s rámečky v provedení aluminium, které na sebe nenápadně upozorňují imitací kovu ve stříbrné, černé, nebo narůžovělé barvě. Velmi širokou škálu barev naleznete také u zásuvek nabízených v jedno, nebo dvouřadém provedení, s krytem, nebo bez krytu. Dodejte svému bytu, nebo kanceláři stylové a krásné maličkosti, které nebudou v prostoru rušivým elementem, ale plnohodnotným prvkem, dotvářejícím příjemné prostředí. Náš internetový obchod kromě výše jmenovaných produktů nabízí i další kvalitní elektroinstalační materiál splňující přísné technické normy a směrnice.